Vape Breakfast Classics | Mr Blintz | 80 VG | Sött
Ingredienser
Beskrivning
Denna shake & vape har en smak av crepespannkaka med ricotta, äppelskivor, lönnsirap och vispgrädde.
Vätskan är 80% VG och 20% PG och innehåller inte nikotin.
Vape Breakfast Classics – Mr. Blintz är en shortfill och består av 100 ml vätska och kommer i en behållare som har plats för totalt 120 ml vätska.
Tillsätter du 2 stycken nikotinshots på 18mg får du en 120ml blandning med totalt 3mg nikotin per milliliter. Vill du inte blanda med nikotin? Fyll med 20 ml basvätska istället.
Shake & Vape är smaksatt vätska som bör blandas ut med antingen nikotin eller nikotinfri vätska, så kallad basvätska. Din shake & vape har oftast plats för att kunna blanda i den vätska du vill blanda ut med (så kallad shortfill). Kolla alltid anvisningarna på paketet angående hur mycket nikotin/basvätska du kan kombinera din shake & vape med för bästa resultat.